В.Ющенко закликає Кабмін та ВР забезпечити нормальне функціонування зовнішньополітичної системи України, - Секретаріат президента.

Президент України Віктор Ющенко закликає парламент та Кабмін зробити усе необхідне для забезпечення нормального функціонування усієї зовнішньополітичної системи нашої держави. Про це заявив заступник голови Секретаріату президента України Андрій Гончарук, повідомляє прес-служба глави держави. За його словами, ситуація на валютному ринку України створила для МЗС додаткові труднощі, оскільки левова частка видатків цього відомства здійснюється в іноземних валютах. "Президент України переконаний, що навіть в умовах фінансово-економічної кризи під оптимізацією зовнішньополітичної діяльності слід розуміти не механічний перерозподіл заощаджених за рахунок економії чи від закриття окремих посольств коштів, а цілеспрямовані заходи політичного, адміністративного та фінансового характеру, які забезпечать найвищу віддачу на пріоритетних напрямках зовнішньої політики в цілому та активну професійну належним чином матеріально забезпечену роботу кожного дипломата зокрема", - підкреслив він. Водночас глава держави вважає за доцільне підкреслити, що розв'язання порушених проблем має бути не лише задачею МЗС, і закликає парламент та Кабмін зробити усе необхідне для забезпечення нормального функціонування усієї зовнішньополітичної системи нашої держави, наголосив А.Гончарук.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся