В.Янукович виступає за створення муніципальних фондів і надання муніципальних кредитів.

Президент України Віктор Янукович виступає за створення муніципальних фондів і надання муніципальних кредитів. Про це він заявив під час сьогоднішньої наради з головами обласних державних адміністрацій (ОДА), де розглядалися питання соціально-економічного розвитку регіонів, передає прес-служба глави держави.

Він закликав губернаторів, плануючи розвиток підвідомчих територій, не лише розраховувати на державний бюджет, а й активно залучати інвестиції. 

"Ми йтимемо шляхом створення муніципальних фондів, надання муніципальних кредитів", - наголосив В.Янукович.

Він доручив першому заступнику голови Адміністрації президента Ірині Акімовій та прем'єр-міністру Миколі Азарову активізувати роботу зі створення державної інвестиційної компанії.

"Щоб ми надали регіонам кредитні лінії, визначили програми розвитку регіонів, визначили пріоритети - об'єкти інфраструктури, соціальні об'єкти, будівництво шляхів. Ми повинні створити довгострокові програми і підготувати фахівців, які мали б можливість і вміли б працювати з інвестиціями", - підкреслив В.Янукович.

"Але, безумовно, бюджет є і буде головним інструментом подолання кризи, наслідків непрофесійного керування економікою попереднім урядом та відновлення економічного зростання у поточному році", - зауважив Президент, додавши, що повинні бути відпрацьовані програми розвитку регіонів.

"Вони повинні бути обов'язковою  складовою програм невідкладних заходів з подолання кризових явищ, а потім і програм соціально-економічного розвитку регіонів з 2011 року. Я хотів би побачити графік прийняття цих програм у регіонах", - зазначив В.Янукович, зауваживши, що у розробці даних програм активну участь повинні брати урядовці.

Президент також сказав, що подібні програми мають бути розроблені і для промислових підприємств, комплексів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся