У Молдові створена держкомісія з європейської інтеграції.
Уряд Молдови створив державну комісію з європейської інтеграції республіки. Як повідомили РБК в кабінеті міністрів, її очолив прем'єр-міністр Молдови Володимир Філат, а заступником голови комісії призначений віце-прем'єр, міністр закордонних справ і європейської інтеграції РМ Юрій Лянке. У комісію увійшли також і інші члени молдавського уряду.
Глава МЗС Молдови зазначив, що в січні 2010 р. в Брюсселі відбудуться перші дискусії за новою угодою Молдова-ЄС. Він підкреслив, що Кишинів виступатиме за підписання угоди про асоціювання з ЄС, що дозволить республіці поетапно політично і економічно інтегруватися в Євросоюз.
В даний час Молдова і ЄС співпрацюють на основі угоди про партнерство і співпрацю, яка набула чинності 1 липня 1998 р. і була розрахована на десятирічний період.