ru ua

У МЗС України обіцяють зробити усе можливе для швидкого вирішення ситуації з українцями у Великобританії.

У Міністерстві закордонних справ України обіцяють зробити усе можливе для швидкого вирішення ситуації з українцями у Великобританії. Про це повідомив директор департаменту інформаційної політики МЗС України Олег Волошин, передає "Радіо Свобода".

"Ситуації з українцями у Лондоні дійсно приділяється величезна увага. Буде зроблено все можливе для швидкого їх повернення на батьківщину", - сказав О.Волошин.

Він додав, що посольство України в Лондоні вживає усі необхідні заходи для вирішення цього інциденту і в зв'язку з цим перебуває в постійному контакті з імміграційною службою Великобританії для надання максимального сприяння громадянам України.

Українські пасажири, які опинилися заручниками погодних умов в аеропорту Великобританії, звинувачують посольство України у бездіяльності. "Ще в суботу в посольстві України нам пообіцяли, що «почнеться робочий день, і всі питання будуть вирішені, а доки, окрім офіційної ноти ми нічого не можемо зробити", - сказав один із українських пасажирів.

У свою чергу в посольстві Бельгії українцям повідомили, що для розгляду їхнього питання буде потрібно від 5 до 15 днів.

У зв'язку з виверженням вулкана в Ісландії минулого четверга були скасовані авіарейси в аеропортах Великобританії, Ірландії, Нідерландів, Бельгії, Норвегії, Данії, Швеції і Фінляндії, оскільки викинутий в атмосферу попіл може погіршити видимість і пошкодити двигуни літаків. Не здійснюється і чимало міжконтинентальних рейсів.