В.Колесниченко виступає за створення суддівської інспекції при ВРЮ.

Голова Вищої ради юстиції (ВРЮ) Володимир Колесниченко виступає за створення суддівської інспекції при ВРЮ. Про це він повідомив сьогодні в ході прес-конференції, передає кореспондент РБК-Україна.
"Я ініціюю про те, що при ВРЮ має діяти суддівська інспекція, яка буде мати певні повноваження, мати стислі терміни для проведення перевірки", - заявив В.Колесниченко.
За його словами, така інспекція має перевіряти і встановлювати певний факт порушення суддею присяги. Але рішення про наявність чи відсутність підстав для звільнення судді будуть приймати члени ВРЮ на своєму засіданні.
"Я говорю, що треба створити дієвий механізм, який унеможливить ухилення судді, якщо він порушив присягу, від відповідальності", - зазначив В.Колесниченко.
Також він вважає, що необхідно на законодавчому рівні передбачити можливість оскарження рішень ВРЮ лише у Вищому адміністративному суді України (ВАСУ) як суді першої інстанції.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся