У Бельгії тисячі курдів провели маніфестацію.

У Брюсселі пройшла багатотисячна маніфестація курдів, які прибули до бельгійської столиці з різних країн Європейського союзу, повідомляє Радіо Свобода.
Портрети Абдулли Оджалана, лідера Курдської робочої партії, пронесли через центр бельгійської столиці, який в суботу був повністю блокований через маніфестації на кілька годин.
Причиною протесту стали обшуки та арешти, проведені Федеральною поліцією Бельгії в березні в більш ніж 20 приміщеннях курдських організацій у Брюсселі, Шарлеруа, Антверпені та інших містах. Були заарештовані 8 людей, в тому числі 2 видних керівників курдських представництв.
Обшук пройшов також в приміщенні місцевого курдського телеканалу, який підозрюють у зв'язках з Курдської робочої партією, оголошеної терористичною організацією.
"Всі курдські організації тут створені на підставі законів Бельгії, тому бельгійський уряд не повинен реагувати на відповідні запити Туреччини", заявив один з лідерів протестуючих Ебіл Дору.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся