ru ua

У Південній Кореї поліцейські провели обшуки в офісах компанії Google

Південнокорейські поліцейські провели обшуки в офісах Іінтернет-гіганта Google Inc. в Сеулі. Як передає прес-служба Національної поліції Республіки Корея, відносно компанії, що володіє однойменним Інтернет-пошуковиком, розпочато розслідування за підозрою в незаконному зборі інформації про приватне життя громадян для свого спецпроекту Google Street View, передає РБК.
Також повідомляється, що після конфіскації матеріалів з офісів Google слідчі мають намір допитати керівництво південнокорейського підрозділу компанії з даного питання.
Нагадаємо, що Google Street View вже викликав незадоволеність влади низки країн, включаючи Німеччину, Австралію і США. Зокрема, австралійські поліцейські в червні ц.р. почали поліцейське розслідування діяльності Google у зв'язку з порушенням телекомунікаційного законодавства, а також недотриманням прав людей на особисте життя.
Сервіс Google Street View був запущений 25 травня 2007 Спочатку були доступні тільки фотографії кількох міст США, але поступово були сфотографовані міста і в інших країнах. Street View викликала гарячі дебати серед світової громадськості. Багато людей вважають, що даний сервіс порушує їх право на недоторканність приватного життя, роблячи легкодоступними особисті дані і виставляючи їх на загальний огляд за допомогою мережі Інтернет.