В.Юрченко: Нова система екстреної медичної допомоги може запрацювати в Україні вже в 2012 р

Вівторок 15 лютого 2011 12:35

Нова система екстреної медичної допомоги може запрацювати в Україні вже в 2012 р. Таку думку на прес-конференції висловив радник міністра охорони здоров'я, розробник реформи екстреної медичної Володимир Юрченко, передає кореспондент РБК-Україна.
"Ми плануємо, якщо в 2011 р. ми приймемо (проект закону України про загальнодержавну систему надання екстреної медичної допомоги), то прикінцеві положення пропонують (запустити) з 1 січня 2012 р.", - заявив В.Юрченко.
За його словами, згідно законопроекту передбачається централізоване отримання викликів швидкої допомоги. Територіальною одиницею системи є адміністративні території АР Крим, області, міста Київ та Севастополь.
Реформуванням системи екстреної медичної допомоги передбачається оновлення парку машин швидкої медичної допомоги.
"Для того, щоб оновити наш парк, який є в державі, необхідно приблизно 3,3 тис. машин швидкої допомоги B C класу, і трохи (машин швидкої допомоги класу А), приблизно 5% від тієї кількості ", - повідом В.Юрченко.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся