В Японії фондові торги відкрилися зниженням індексу Nikkei на 1,5%

Понеділок 08 серпня 2011 03:53

Фондові торги в Японії відкрилися зниженням індексу Nikkei на 1,5% на тлі новин про зниження аналітиками міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor's (S & P) довгострокового кредитного рейтингу США. Проте пізніше індекс трохи виріс, хоча все одно залишився в "червоній" зоні. Удар на собі відчули основні представники фінансового сектора Японії. Так, наприклад, акції банку Mizuho подешевшали вже на 0,98%, Bank of Yokohama - на 1,3%. Японські експортери виявилися не в кращій ситуації. Котирування компанії Hitachi продемонстрували на початку торгової сесії спад на 0,4%. Ключові автомобілебудівні концерни Японії приєдналися до падіння. Nissan Motor вже втратив 2,08% вартості акцій. Акції виробника будівельного устаткування Komatsu Ltd торгуються на 0,61% дешевше, тоді як папери виробника електроніки Toshiba - на 1,06%. На момент 3:35 за київським часом індекс Nikkei впав на 114,65 пункту (-1,23%) і склав 9185,23 пункту.
Нагадаємо, увечері 5 серпня S & P знизило довгостроковий кредитний рейтинг США з ААА до АА +, привласнивши йому "негативний" прогноз. В агентстві уточнили, що причиною зниження рейтингу послужили побоювання щодо зростання бюджетного дефіциту та державного боргу країни. Такі чином, вперше в історії провідна світова економіка була позбавлена вищого кредитного рейтингу.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся