ua en ru

В.Янукович висловив співчуття у зв'язку з землетрусами та цунамі в Японії

17:58 11.03.2011 Пт
1 мин

Президент України Віктор Янукович висловив співчуття прем'єр-міністрові Японії Наото Кану у зв'язку з землетрусами та цунамі у Японії, що призвели до людських жертв і спричинили значні руйнування, повідомляє прес-служба Президента України.

"Україна готова надати гуманітарну допомогу дружньому японському народові, який постраждав від стихії. Від імені народу України та від мене особисто прошу передати глибокі співчуття і слова підтримки всім потерпілим від стихійного лиха", - йдеться у співчутті Президента.
Сьогодні вранці Японію стрясли декілька потужних підземних поштовхів, магнітуда найбільш сильного землетрусу склала 8,9 (за даними Геологічної служби США). У японській столиці Токіо більше 4 млн житлових будинків залишилися без електрики. У столиці був закритий аеропорт Наріто, припинена робота метро. Міжнародні організації і держави готуються відправити до Японії рятувальні загони і гуманітарну допомогу.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: