В.Янукович звільнив низку високопосадовців

Президент України Віктор Янукович звільнив низку високо посадовців. Про це йдеться в указах Президента, опублікованих на його сайті.
Зокрема, було звільнено чотирьох заступників міністрів: заступника міністра транспорту та зв'язку Олексія Баранова, заступника міністра Кабінету міністрів Володимира Павленка, заступника міністра юстиції Лідію Горбунову та заступника міністра вугільної промисловості Олексія Пшеничку.
Крім того, було звільнено п'ять заступників голови Державної митної служби України: Сергія Сьомку, Ігоря Тимофєєва, Павла Пашка, Геннадія Георгієнка та Віктора Бондаря.
Також В.Янукович звільнив першого заступника голови Антимонопольного комітету України (АМКУ) - державного уповноваженого Миколу Лисицького, заступника голови Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу Олександра Красноштана, заступника голови Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду Анатолія Дєньгіна та першого заступника голови Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду Геннадія Суслова.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся