В.Янукович затвердив положення про Державну казначейську службу України

Президент України затвердив положення про Державну казначейську службу України (Казначейство України). Відповідний указ Президента № 460/2011 від 13 квітня 2011 р. оприлюднений на офіційному веб-сайті глави держави.
Згідно указу, Казначейство України є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через міністра фінансів України. Казначейство України входить до системи органів виконавчої влади та утворюється для реалізації державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів. Казначейство України є учасником системи електронних платежів Національного банку України.
Указ Президента визначає завдання, повноваження та порядок формування структури Казначейства України. Державна казначейська служба України є правонаступником прав та обов'язків Державного казначейства України - урядового органу державного управління, що діяв у системі Міністерства фінансів України.
Указ Президента набирає чинності з дня його опублікування.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся