В.Янукович: Україні та Польщі вдалося розпочати новий етап стратегічного партнерства

Вівторок 19 квітня 2011 15:46

Україні та Польщі вдалося розпочати новий етап стратегічного партнерства між обома країнами. Про це під час зустрічі з Президентом Польщі Броніславом Коморовським зазначив Президент України Віктор Янукович, повідомляє прес-служба глави держави.
"Вважаю, що нам вдалося розпочати новий етап стратегічного партнерства України і Польщі", - сказав В.Янукович стосовно свого останнього візиту до Польської Республіки.

Президент в першу чергу подякував за участь Польщі у Конференції зі збору додаткових коштів на завершення чорнобильських проектів. "Дякую за підтримку", - сказав В.Янукович.
Глава держави відзначив, що з огляду на останні події на АЕС "Фукусіма-1" у Японії, сьогоднішня Конференція має особливе значення. "Безумовно, ця конференція - дуже делікатна справа... Вдячний Польщі, і Вам особисто за те, що Ви прийняли достойне рішення і увійшли у фонд Чорнобиля", - сказав Президент.

В.Янукович також зазначив, що на даний момент вдалося зібрати близько 550 мільйонів євро, і "цей процес ще триватиме до кінця дня і у найближчі дні".
"Це - найбільший внесок, який зробили країни-донори за всі часи існування Конференції", - підкреслив Глава Української держави.
Говорячи про двосторонні відносини України та Польщі, Президент відзначив: "Ми солідарні з дружнім польським народом у скорботні дні квітня, коли вшановується пам'ять Катинської трагедії та жертв катастрофи літака польської делегації на чолі з Президентом Республіки Польща Лехом Качинським. Світла пам'ять всім загиблим", - сказав В.Янукович.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся