В.Янукович: Україна у 2011 р. повинна віддати 80 млрд грн боргів

Вівторок 15 лютого 2011 15:41

Україна у 2011 р. повинна віддати близько 80 млрд грн боргів. Про це заявив сьогодні Президент України Віктор Янукович під час участі у розширенному засіданні Харківського регіонального комітету з економічних реформ, повідомляє прес-служба глави держави.

Президент повідомив, що  2011 р. для суспільства "буде дуже важким", зазначивши, що важким тягарем, зокрема, є процес повернення державних боргів. "Ми повинні віддати цього року близько 80 мільярдів боргів", - зауважив Президент.
В.Янукович розповів присутнім про продовження реформ в Україні. До кінця 2011 р. вони здійснюватимуться в Україні у 21 напрямку життєдіяльності держави. "Тільки комплексний підхід у будь-якій справі дає серйозний результат", - упевнений Президент.

"Минулі п'ять років фактично була втрачена вертикаль влади. Але вони пройшли. Зараз прийшов новий час - час змін. Він важкий. Тож треба набратися терпіння, щоб ті механізми, які ми закладаємо, запрацювали", - сказав Президент.

У цьому контексті глава держави відзначив, що приїхав до Харкова саме для обговорення організації процесу реформування, "що ми будемо робити, як Харківщина буде розвиватися".

В.Янукович підкреслив, що жоден регіон країни не буде стояти осторонь. "Очікую, щоб Харків задавав тон країні у цьому", - резюмував Президент.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся