В.Янукович доручив М.Азарову забезпечити виконання функцій регулятора на ринку комунальних послуг

Вівторок 15 лютого 2011 13:33

Президент України Віктор Янукович з метою вдосконалення державного регулювання діяльності суб'єктів природних монополій на ринку комунальних послуг доручив прем'єр-міністру Миколі Азарову до 1 березня 2011 р. проаналізувати стан виконання закону України "Про Національну комісію регулювання ринку комунальних послуг України" та за результатами внести пропозиції щодо його реалізації у повному обсязі, а також вжити заходів щодо забезпечення безперервності виконання функцій регулятора на ринку комунальних послуг. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Також Президент України доручив голові Ради міністрів Автономної Республіки Крим, головам обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

- опрацювати питання доцільності встановлення обмежень щодо включення до тарифів на комунальні послуги, що виробляються або надаються підприємствами теплопостачання, витрат на обслуговування залучених кредитних ресурсів;
- визначити граничні рівні рентабельності для підприємств, що виробляють або надають комунальні послуги;
- провести аналіз формування тарифів на комунальні послуги, що виробляються або надаються підприємствами, визначити складові витрат, урахованих під час встановлення тарифів, та їх економічну обґрунтованість, підготувати та затвердити відповідні порядки формування тарифів на комунальні послуги.

Термін - І квартал 2011 р.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся