В.Янукович підписав закон про ратифікацію угоди між Україною та Пакистаном про торговельно-економічне співробітництво

Президент України Віктор Янукович підписав закон № 2579-VІ "Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Ісламської Республіки Пакистан про торговельно-економічне співробітництво", повідомляє прес-служба глави держави.

Згідно з угодою, договірні сторони заохочуватимуть та сприятимуть відносинам між фізичними та юридичними особами своїх країн шляхом налагодження візитів делегацій та проведення ділових зустрічей, організації ярмарків, виставок та обміну інформацією; заохочуватимуть відкриття представництв зовнішньоекономічних організацій, компаній, фірм, банків та інших комерційних установ на території одна одної, згідно з чинним внутрішнім законодавством.

Також, відповідно до угоди, імпорт та експорт товарів та послуг здійснюватиметься на основі контрактів, що укладаються між фізичними та юридичними особами обох держав згідно з чинним національним законодавством договірних сторін та міжнародної торговельної практики. Жодна з договірних сторін не буде нести відповідальності за зобов'язаннями фізичних та юридичних осіб, які випливатимуть з таких комерційних контрактів.

Нагадаємо, 5 жовтня 2010 р. Верховна Рада України ухвалила закон "Про ратифікацію Угоди між урядом України та урядом Ісламської Республіки Пакистан про торговельно-економічне співробітництво".

Угоду між урядом України та урядом Ісламської Республіки Пакистан про торговельно-економічне співробітництво підписано 9 жовтня 2009 р. в м. Києві.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся