В.Янукович підписав указ щодо строків проведення призовів громадян України на строкову військову службу

Президент України Віктор Янукович підписав указ щодо строків проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2011 р.

Відповідний указ Президента № 1009/2010 від 5 листопада 2010 р. "Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2011 р." опубліковано на офіційному сайті голови держави.

Відповідно до пункту 17 частини першої статті 106 Конституції України та на виконання закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" Президент постановляє:

1. Визначити на 2011 р. такі строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу:
1) квітень - травень;
2) жовтень - листопад.
2. Призвати на строкову військову службу придатних за станом здоров'я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 25-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу:
1) у квітні - травні 2011 р;
2) у жовтні - листопаді 2011 р.
3. Кабінету міністрів України визначити чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу, та обсяги видатків для проведення чергових призовів.
4. Кабінету міністрів України, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям забезпечити виконання заходів, пов'язаних із підготовкою та проведенням чергових призовів громадян України на строкову військову службу.
5. Звільнити в запас із Збройних сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, Державної спеціальної служби транспорту:
1) військовослужбовців, які призвані на строкову військову службу, мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем підготовки спеціаліста або магістра та вислужили встановлені строки строкової військової служби:
у січні - лютому 2011 р.;
у липні - серпні 2011 р.;
2) інших військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби:
у квітні - травні 2011 р.;
у жовтні - листопаді 2011 р.
6. Міністерству транспорту та зв'язку України забезпечити за заявками військового командування, Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту перевезення осіб, зазначених у статтях 2 і 5 цього Указу, з додержанням вимог безпеки та проведення розрахунків за ці перевезення згідно з діючими тарифами.
Указ набирає чинності з дня його опублікування, крім пункту 1 статті 2, який набирає чинності з 1 березня 2011 р., пункту 2 статті 2, який набирає чинності з 1 вересня 2011 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся