Президент України Віктор Янукович підписав низку законів, повідомляє прес-служба глави держави. Зокрема:
«Про внесення змін до закону України «Про приєднання України до протоколу про внесення змін до Міжнародної конвенції про спрощення та гармонізацію митних процедур»
«Про внесення зміни до статті 9 закону України «Про порядок направлення підрозділів Збройних сил України до інших держав»
«Про ратифікацію Європейської конвенції про усиновлення дітей (переглянутої)»
«Про приєднання України до Схеми сортової сертифікації насіння зернових культур, Схеми сортової сертифікації насіння кукурудзи та сорго Організації економічного співробітництва та розвитку»
«Про ратифікацію eгоди між Кабінетом vіністрів України та eрядом Федеративної Республіки Бразилія про повітряне сполучення»
«Про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці № 176 1995 року про безпеку та гігієну праці в шахтах»
«Про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці № 174 1993 року про запобігання великим промисловим аваріям»
«Про ратифікацію Угоди між Кабінетом міністрів України і Урядом Республіки Хорватія про морське торговельне судноплавство».