Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності подолання різниці у розвитку регіонів України. Про це глава держави заявив сьогодні під час виступу на засіданні Ради регіонів, передає прес-служба Президента.
"Не може бути такої різниці, як в нас зараз є в нашій державі - в капітальних вкладеннях, в інвестиціях...", - заявив В.Янукович, звернувши увагу на те, що, наприклад, інвестиції в м. Київ є майже у 100 разів більшими у порівнянні із Чернівцями.
Президент підкреслив, що, безумовно, структура економіки у регіонах нашої держави є дуже різною, але треба зробити все, щоб подолати таку "строкатість" у їхньому розвитку.
У своєму виступі В.Янукович наголосив, що навіть у надзвичайно складних умовах антикризової бюджетної політики торік регіони отримали додаткову підтримку з боку держави.
"Треба віддати належне: у складних умовах уряд відпрацював непогано. І нам вдалося значно скоротити дефіцит бюджету, що відзначають не тільки наші українські експерти, а й міжнародні, в тому числі - МВФ. І це було частиною наших зобов'язань перед Міжнародним валютним фондом", - сказав Президент.
Глава держави зауважив, що справжнім стимулом для розвитку економіки регіонів стала реалізація програми підготовки до Євро-2012.
Загалом, за словами Президента, видатки держбюджету на інвестиційний розвиток регіонів торік збільшились в чотири рази. В.Янукович упевнений, що цього року у порівнянні з минулим зазначений показник зросте не менше, ніж в два рази.
"Це небагато. Але ми плануємо, і намагатимемося виконати це завдання", - наголосив глава держави.
Президент також зауважив, що торік до місцевих бюджетів передано додатковий ресурс в значному обсязі.
"Регіони у жодному разі не повинні стояти з простягнутою рукою. Я про це неодноразово казав", - наголосив В.Янукович.
Президент також висловив упевненість, що плани з розвитку регіонів мають розроблятися ще до початку кожного поточного року.