В.Янукович: Будь-яка спроба блокування реформ уряду присікатиметься
Президент України Віктор Янукович має намір присікати будь-які спроби блокування реформ, що проводяться урядом та місцевою владою згідно ухваленої Програми.
Про це глава держави заявив у ході розширеного засідання регіонального Комітету з економічних реформ Дніпропетровської області, повідомляє прес-служба Президента.
"Без сумніву, область також повинна бути гідно представлена і в пріоритетних національних проектах - "Нова енергія", "Нова якість життя", "Нова інфраструктура" тощо. Я хочу бачити злагоджену роботу, конкретні результати, реалізацію перспективних проектів. Я жорстко питатиму про результати виконання Програми реформ і з уряду, і з місцевої влади", - сказав глава держави, наголосивши, що "будь-яка спроба блокування реформ присікатиметься".