У ВР зареєстрований законопроект, який передбачає списання 1,8 млрд грн боргу підприємств ОПК

НовиниПолітика    01.11.2011 - 18:00

У Верховній Раді України (ВР) зареєстрований законопроект № 9346 від 26 жовтня 2011 р. ініційований народним депутатом України від Партії регіонів Владиславом Забарським про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств оборонно-промислового комплексу. Текст відповідного законопроекту опубліковано на сайті ВР.

Згідно з проектом закону передбачається списання боргів державних підприємств ОПК, в тому числі казенних підприємств, які включені до складу Державного концерну Укроборонпром. Загальна сума такої заборгованості становить 1,8 млрд грн, в тому числі: 248, 6 млн грн - заборгованість перед державним бюджетом; 366,1 млн грн - заборгованість перед державними цільовими фондами; 146 ,3 млн грн - заборгованість за комунальні послуги, 1 млрд 054,5 млн грн - заборгованість по банківських кредитах.
Крім того, законопроект передбачає встановлення мораторію на відкриття провадження у справі про банкрутство підприємств оборонно-промислового комплексу і здійснення примусової реалізації майна зазначених підприємств терміном на три роки з дня набрання чинності цього закону.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top