У ВР зареєстрований законопроект про державну фінансову підтримку експортної діяльності

НовиниПолітика    02.11.2011 - 16:17

У Верховній Раді України (ВР) зареєстрований законопроект № 9373 від 1 листопада 2011 р. ініційований Кабінетом міністрів України про державну фінансову підтримку експортної діяльності. Текст законопроекту опубліковано на сайті ВР.

Так, згідно проекту закону, передбачається створення державою в особі Кабінету міністрів України державної фінансової установи - експортно-кредитного агентства у формі публічного акціонерного товариства з метою страхування українського експортера від комерційних та некомерційних ризиків та надання гарантії виконання іноземним покупцем зобов'язань за зовнішньоекономічними договорами (контрактами), гарантій банкам-кредиторам за наданими експортними кредитами та гарантування виконання зобов'язань українських експортерів під час участі в міжнародних тендерах.
Крім того, законопроектом передбачено, що державна фінансова підтримка експортної діяльності може здійснюватися шляхом: надання банками-кредиторами експортних кредитів: українським експортерам згідно з укладеними зовнішньоекономічними договорами (контрактами) для здійснення експорту або забезпечення виробництва товарів українського походження; іноземним покупцям або банкам іноземних покупців під зобов'язання закупівлі ними товарів українського походження; здійснення державним експортно-кредитним агентством: страхування експортних кредитів і зовнішньоекономічних договорів (контрактів).

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top