У ВР зареєстрований урядовий законопроект щодо скасування свідоцтва про переобладнання транспортних засобів

У Верховній Раді України (ВР) зареєстрований урядовий законопроект, котрий передбачає вилучення необхідності отримання свідоцтва про погодження конструкції механічного транспортного засобу щодо забезпечення безпеки дорожнього руху.

Даний проект закону (№ 8359 від 07.04.2011 р.) "Про внесення змін до закону України "Про дорожній рух" (щодо переобладнання транспортних засобів) розроблено Міністерством внутрішніх справ з метою зменшення адміністративного впливу з боку держави на суб'єкти господарювання, що здійснюють провадження господарської діяльності з виробництва транспортних засобів.

Як йдеться у пояснювальній записці, ураховуючи те, що законодавством передбачена обов'язкова сертифікація транспортних засобів перед їх серійним виробництвом, скасування вищевказаного свідоцтва дозволить уникнути дублювання інструментів державного контролю за відповідністю конструкції транспортних засобів вимогам безпеки дорожнього руху під час їх виробництва.
Разом з тим при здійсненні господарської діяльності із переобладнання транспортних засобів (у разі однотипного переобладнання п'яти і більше транспортних засобів) сертифікація не застосовується, тому зазначене свідоцтво відіграє важливу роль у контролі за безпечністю внесення змін до конструкції транспортних засобів під час їх переобладнання суб'єктами господарювання.

На думку авторів, упровадження акта дозволить уникнути дублювання інструментів державного контролю при здійсненні провадження господарської діяльності з виробництва транспортних засобів, при цьому не зменшивши контроль з боку державних органів за безпечністю внесення змін до конструкції транспортних засобів під час здійснення господарської діяльності з переобладнання транспортних засобів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся