У Великобританії поліція не пустила протестуючих до біржі Лондона

Субота 15 жовтня 2011 16:27

Лондонська поліція не пустила до Лондонської фондової біржі активістів акції протесту, що проходить у Великобританії в суботу в рамках всесвітньої протестної демонстрації, натхненної американським рухом "Захопи Уолл-Стріт". Про це повідомляє ВВС.
Під гаслами "Goldman Sachs - справа рук Диявола", "Ніяких скорочень" і в масках головного героя фільму "- означає Вендета", одягнених на деяких активістів, кілька сотень демонстрантів руху "Захопи Лондонську фондову біржу" мали намір прийти на площу Патерностер-сквер, де і знаходиться біржа.
Проте всі підходи до неї виявилися перекриті посиленими нарядами пішої і кінної поліції. Після невдалих спроб прорвати оточення, демонстранти рушили ходою навколишніми кварталами.
Протестні виступи проти фінансових корпорацій і економічної несправедливості пройшли також в Гонконгу, Тайпеї, Сіднеї, Римі, Афінах та Берліні. Як повідомляється, всі демонстрації проходять мирно.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся