В Україні завтра набирає чинності закон про скасування талона до посвідчення водія

Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо скасування талона до посвідчення водія та вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху" набирає чинності завтра, 14 квітня. Текст закону опубліковано в газеті "Урядовий кур'єр".
Нагадаємо, що Верховна Рада України (ВР) в ході вечірнього засідання 17 березня прийняла у другому читанні і в цілому проект закону про скасування талона до посвідчення водія та вдосконалення регулювання у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Відповідний проект (№ 7066 від 30.08.2010 р.), ініційований народними депутатами від фракцій Партії регіонів і Блоку Юлії Тимошенко, підтримали 295 народних депутатів.
Прийнятий акт вносить до ст. 15 закону "Про дорожній рух" зміни, суть яких полягає у виключенні з числа документів, що підтверджують право на керування транспортними засобами відповідної категорії, талона до посвідчення водія транспортного засобу. Також прийнятий законопроект вносить зміни до деяких статей Кодексу України про адміністративні правопорушення з метою підвищення безпеки дорожнього руху.
Відзначимо, 24 лютого Комітет з питань транспорту і зв'язку рекомендував парламенту прийняти у другому читанні і в цілому проект закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо скасування талона до посвідчення водія та вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху".
На засіданні Комітету зазначалося, що законодавче скасування вимоги про підтвердження права на керування транспортним засобом, окрім посвідчення, також і талоном до посвідчення водія, буде відповідати вимогам Конвенції про дорожній рух 1968 р.
ВР прийняла за основу законопроект про скасування талона до посвідчення водія 21 грудня 2010 р. За відповідний законопроект проголосували 239 з 305 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся