В Україні за 9 міс. 2010 р. прокуратурою порушено майже тисячу справ щодо зловживань у банківській сфері

В Україні органами прокуратури за 9 місяців 2010 р. порушено 998 кримінальних справ щодо зловживань у банківській сфері, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Як зазначається, розслідувано і направлено до суду 745 кримінальних справ цієї категорії. На усунення порушень закону прокурорами внесено 142 документи реагування, за результатами розгляду яких 88 осіб притягнуто до відповідальності, відшкодовано 1,8 млн грн.
Особливу увагу приділено захисту інтересів тих банків, де є державна частка, або в яких Національним банком України призначено тимчасового адміністратора чи ліквідатора.

Перевірки засвідчують, що службовими особами банків вчинялися кримінальні діяння, якими фінансовим установам заподіяно суттєвих збитків.

Викрито факти привласнення банківськими працівниками коштів, їх співучасті в легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, заволодіння коштами громадян, що були на банківських рахунках, халатного ставлення до своїх обов'язків, що спричинило настання суттєвих збитків.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся