ru ua

В Україні святкування 1025-річчя хрещення Русі пройшло без грубих порушень порядку, - МВС

В Україні з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі 3,5 тис. правоохоронців забезпечували охорону громадського порядку. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України (МВС).

В Україні з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі 3,5 тис. правоохоронців забезпечували охорону громадського порядку. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України (МВС).

Фотогалерея: Ціна протесту - судова заборона на вуличні акції в Києві не зупинила затятих "протестантів"

"27 липня на території держави відбулося 186 масових заходів. Зокрема, в АР Крим, м. Севастополі, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Київській і в м. Києві, Кіровоградській, Одеській, Рівненській, Сумській, Харківській, Черкаській та Чернігівській областях", - йдеться в повідомленні правоохоронного відомства.

У зазначених заходах взяли участь 75,8 тис. громадян.

Грубих порушень громадського порядку під час православних урочистостей не зареєстровано.

Фотогалерея: Православний "ажіотаж" по-українськи - як у Києві паріарха Кирила зустрічали

Нагадаємо, на вихідних до Києва для участі у святкових заходах з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі прибуло 3,3 тис. осіб з різних куточків країни.

Як повідомлялося, в суботу громадський порядок у столиці охороняли майже 3 тис. правоохоронців, у тому числі 550 військовослужбовців внутрішніх військ МВС.

Нагадаємо, вчора співробітники органів внутрішніх справ затримали на Майдані Незалежності групу мітингувальників, які, всупереч забороні суду на проведення акцій, спробували розбити в центрі столиці пікет, зокрема, за мотивами "врадіївських" подій.

Фотогалерея: Скандальне мистецтво - виставка "Велике і Величне" у Мистецькому Арсеналі

Дії активістів було визнано судом незаконними і "оцінено" у 170 грн штрафу за порушення громадського порядку.

Дані хвилювання, так само як й інші вуличні перформанси в центральній частині столиці, були далеко не єдиними порушеннями судової заборони: вранці в суботу свій протест проти приїзду патріарха Кирила до України висловлював на Європейській площі актив ВО "Свобода".

У цілому, в Києві під час проведення урочистих заходів з нагоди 1025-річчя хрещення Русі були вжиті безпрецедентні заходи безпеки.