В Україні у червні 2011 р. стартує реєстрація "футбольних" волонтерів на Євро-2012

Субота 19 лютого 2011 19:55

Реєстрація "футбольних" волонтерів, які працюватимуть під патронатом УЄФА під час Євро-2012, розпочнеться у червні 2011 року. Про це під час прес-конференції в Києві заявив керівник відділу з роботи з волонтерами місцевого організаційного комітету "Євро-2012 Україна" Андрій Банцер, повідомляє інформаційний центр "Україна-2012".

Кожен бажаючий має заповнити анкету на офіційному сайті УЄФА, а також пройти інтерв'ю із представниками комітету. Такі інтерв'ю відбуватимуться у вихідні в усіх приймаючих містах. За словами Андрія Банцера, до кінця року імена кандидатів будуть підтверджені, і почнеться програма навчання.
На відміну від волонтерів приймаючих міст, якими опікуються на місцях, за підготовку "футбольних" волонтерів на Євро-2012 відповідає МОК України та Польщі.
За словами представника оргкомітету, базовими вимогами до кандидатів стане досягнення повноліття, високий рівень англійської мови, а також рівень психологічної стійкості та мотивація рішення займатися волонтерською роботою.
А.Банцер наголосив, що у підготовці волонтерів Україна не відстає від Польщі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся