В Україні в 2013 р. очікується загальний збір озимих зернових на рівні 22,5 млн т., - Кульбіда
В Україні в поточному 2013 р. очікується загальний збір озимих зернових на рівні 22,5 млн т. Про це заявив директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда на брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна.
"За нашими розрахунками, які проведені на базі різноманітних українських моделей із застосуванням європейської системи моделювання та прогнозування врожайності зернових культур... загальний збір озимих зернових в Україні в 2013 р. складе 22,5 млн т проти 17,1 млн т у минулому році", - заявив Кульбіда.
За його словами, достатньо складними агрометеорологічні умови залишаються в Миколаївській, Херсонській, частково Запорізькій, Луганській обл. та степовій частині Криму незважаючи на те, що останнім часом погода там покращилася та пройшли дощі.
Кульбіда зазначив, що найбільша врожайність озимої пшениці очікується у Вінницькій, Київській, Сумській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій, Волинській, Івано-Франківській, Львівській і Чернігівській обл.
Найнижча врожайність - в Криму, Луганській та Херсонській обл.
Читайте також: В Україні з 29 травня очікується суха погода із температурним режимом до +33, - Гідрометцентр