В Україні у 2013 р. на державне регулювання цін на ліки від гіпертонії з держбюджету буде виділено 191 млн грн

Середа 27 лютого 2013 11:07

В Україні у 2013 р. на продовження проекту з державного регулювання цін на ліки від гіпертонії з держбюджету буде виділено 191 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

У минулому році, почав діяти пілотний проект, що передбачає часткову компенсацію вартості ліків для хворих на гіпертонічну хворобу. 

За підсумками минулого року, в результаті дії цього пілотного проекту, хворі на гіпертонічну хворобу стали на 12% частіше звертатися до лікаря, попит на ліки від цієї хвороби зріс на 12-18%. У результаті комплексних заходів регулярне лікування почали 2,35 млн чоловік, у яких була виявлена гіпертонічна хвороба.

Читайте також: Кабмін затвердив порядок часткового відшкодування аптекам вартості ліків від гіпертонії

Мінохорони здоров'я розглядає можливість розширити програму реімбурсації (часткового відшкодування пацієнту вартості лікарських препаратів) на таблетовані ліки, що застосовуються при лікуванні цукрового діабету, повідомила міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова.

Читайте також: Азаров доручив МОЗ відзвітувати про виконання програми по боротьбі з діабетом в Україні

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся