Кабмін затвердив порядок часткового відшкодування аптекам вартості ліків від гіпертонії

Кабінет міністрів України затвердив порядок часткового відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою. Відповідна постанова №907 від 5 вересня 2012 р. опублікована на сайті Кабміну.

Порядок визначає механізм часткового відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою суб'єктам господарювання, які провадять господарську діяльність з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, незалежно від форми власності та підпорядкування.

Часткове відшкодування вартості лікарського засобу здійснюється на рівні затвердженої Міністерством охорони здоров'я станом на 1 вересня 2012 р. референтної ціни на лікарські засоби.

Відпуск лікарських засобів здійснюється суб'єктами господарювання, перелік яких визначається МОЗ АР Крим, управліннями (головними управліннями) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, на підставі рецептів на лікарські засоби (за міжнародною непатентованою назвою), виписаних закладами охорони здоров'я незалежно від форми власності та підпорядкування.

Суб'єкти господарювання здійснюють відпуск лікарських засобів за рецептами з оплатою споживачем різниці між фактичною роздрібною ціною, встановленою на момент придбання лікарського засобу, та референтною ціною, затвердженою МОЗ станом на 1 вересня 2012 р.

Суб'єкт господарювання щомісяця до 5 числа складає реєстр відпущених лікарських засобів, в якому, зокрема, відзначається сума, що підлягає відшкодуванню за звітний період. Реєстр подається до 10 числа місяця, що настає за звітним, МОЗ АР Крим, управлінням (головним управлінням) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій.

МОЗ здійснює відшкодування суб'єктові господарювання зазначеної в реєстрі суми протягом 30 днів з дня отримання реєстру.

Читайте також: В Україні в 2013. планується виділити з держбюджету 192 млн грн на ліки від гіпертонії, - Держлікслужба

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся