В Україні створено робочу групу для забезпечення прозорості у видобувних галузях

В Україні створено робочу групу для забезпечення прозорості у видобувних галузях. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

У м. Києві пройшла конференція "Україна на шляху до приєднання до ініціативи щодо забезпечення прозорості у видобувних галузях", організована Міністерством енергетики та вугільної промисловості України спільно з представництвом Світового банку в Україні. Виступаючи на конференції, міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко наголосив, що Україна готова підтримувати ініціативи щодо впровадження прозорості в енергетичній галузі. "Ми відкриті до діалогу з будь-якими компаніями, які прийшли працювати в Україну. Для нас і для наших партнерів дуже важливо, аби правила у нашій енергетиці були прозорими і зрозумілими", - сказав Бойко.

Він підкреслив, що для курсу на досягнення енергетичної незалежності, який обрала Україна, важливим є залучення інвестицій у видобувні галузі. А це у свою чергу потребує проведення Україною відкритої енергетичної політики.

Читайте також: Україна не торгується з Росією щодо приєднання до МС в обмін на зниження ціни на газ, - Бойко

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся