В Україні с 1 січня ц.р. посилена відповідальність за втручання в діяльність залізничного транспорту

В Україні з 1 січня ц.р. посилена відповідальність за втручання в діяльність залізничного транспорту. Відповідний закон № 2744-VI від 2 грудня 2010 р. "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо посилення відповідальності за втручання в діяльність транспорту" підписав Президент України Віктор Янукович.

Закон передбачає штраф до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, повідомляє прес-служба глави держави.
Прийнятий акт вносить зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України, закону "Про залізничний транспорт".
Зокрема, згідно зі змінами, внесеними до Кодексу України про адміністративні правопорушення, "розмір штрафу, що накладається начальниками пасажирських поїздів (механіками-бригадирами пасажирських поїздів), дорожніми майстрами, начальниками відділень команд (пожежних поїздів) відомчої воєнізованої охорони залізниць, метрополітенів, не може перевищувати двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".
Закон набирає чинності з 1 січня 2011 р.
Нагадаємо, 2 грудня ВР прийняла відповідний законопроект, зареєстрований під № 6552.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся