ua en ru

В Україні підвищують абонплату на стаціонарний телефонний зв'язок

В Україні з 15 вересня абонентська плата на міський телефонний зв'язок для всіх категорій абонентів зросте на 14%, а на сільський телефонний зв'язок - на 27%.

В Україні з 15 вересня абонентська плата на міський телефонний зв'язок для всіх категорій абонентів зросте на 14%, а на сільський телефонний зв'язок - на 27%. Це випливає з рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) від 2 вересня про граничні тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги, передає прес-служба НКРЗІ.

Так, згідно з рішенням НКРЗІ, передбачено введення в дію нових граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги, а саме: тарифів на міський та сільський телефонний зв'язок шляхом збільшення абонплати в один етап, в середньому на 15,5% для всіх категорій споживачів і з урахуванням диференціації у процентному відношенні між міським і сільським телефонним зв'язком. Зокрема, відбудуться такі зміни тарифів: на міський телефонний зв'язок - збільшення абонплати за користування телефоном для всіх категорій абонентів на 14%; на сільський телефонний зв'язок - збільшення абонплати за користування телефоном для всіх категорій абонентів на 27%.

"Абонентська плата за користування телефонним апаратом для населення і бюджетних установ міст і райцентрів складе 33 грн 26 коп. без погодинної оплати місцевих розмов, і з погодинною оплатою - 29 грн 91 коп. Нова абонплата за місцевий телефонний зв'язок для населення сіл і селищ міського типу складе 26 грн 32 коп. без погодинної оплати і 23 грн 01 коп. - з погодинною (всі тарифи вказані без ПДВ)", - йдеться в повідомленні.

Також у прес-службі додали, що зростання абонплати встановлене і для небюджетних організацій, яка складе 47 грн 63 коп. без погодинної оплати місцевих розмов, і з погодинною оплатою - 43 грн 08 коп. Для сіл і селищ нова абонплата зросте до 41 грн 29 коп. без погодинної оплати і 36 грн 15 коп. - з погодинною.

Зазначимо, що попередні тарифи діяли від квітня 2013 року.