В Україні обсяг видобутку вугілля з початку 2011 р. збільшився на 4,7 млн т - до 52 млн т

НовиниЕкономіка    25.08.2011 - 19:30

В Україні обсяг видобутку вугілля з початку 2011 р. в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшився на 4,7 млн т - до 52 млн т, повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.
На шахті "Довжанська-Капітальна" ДП "Свердловантрацит" у місті Свердловськ Луганської області 23 серпня 2011 року за участю директора Департаменту вугільної промисловості Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Олександра Вівчаренка підбито підсумки роботи вугільної галузі України з початку року та проведено прес-конференцію з нагоди Дня шахтаря.
Під час прес-конференції були представлені дані про роботу вугільної галузі, зокрема про зростання обсягів видобутку вугілля в Україні. Так, за оперативними даними з початку року підприємствами Міненерговугілля видобуто 25,5 млн тонн вугілля, що перевищує план на 1,7 млн тонн (8%), а у порівнянні з відповідним періодом минулого року видобуток вугілля зріс на 2,5 млн тонн (11%).
Середньомісячна зарплата працівників вуглевидобувних підприємств в першому півріччі 2011 року становила 4 тис. 576 грн, що на 987 грн або 27,5% перевищує відповідний показник минулого року.
Крім того під час прес-конференції було наголошено на посиленні заходів безпеки у вугільній галузі. Так, наказом Міненерговугілля №353 посилено вимоги до керівництва підприємств, до інженерно-технічних працівників. На основі цього наказу діє щомісячний контроль з боку старшого керівництва підприємств та держави за роботою шахт з видобування вугілля.
Також було піднято питання залучення інвестицій у вугільну галузь та обговорено нові можливості розвитку галузі, які відкриває закон про концесію об'єктів паливно-енергетичного комплексу.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top