В Україні необхідно створити структури контролю за нардепами, - Симоненко

Для розвитку громадянського суспільства в Україні потрібно створити структури контролю за народними депутатами. Про це заявив лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко.

За словами лідера КПУ, громадськість повинна мати право контролювати своїх обранців, щоб відстежувати виконання своїх обіцянок парламентарями.

"Я маю на увазі право громадян України мати орган, який буде постійно стежити за виконанням передвиборчих програм. Якщо будуть мати місце їх порушення, то цей орган, назвемо його "Народний контроль", буде направляти факти порушень до правоохоронних органів, щоб винні понесли кримінальну відповідальність за те, що порушують свої обіцянки", - зазначив Симоненко.

Голова партії наголосив, що в країні повинен бути "баланс інтересів і відповідальності між парламентом і суспільством".

"Якщо суспільство дало право представляти свої інтереси та знаходиться в стінах парламенту народним депутатам, вершивши долі інших, то вони повинні бути контрольованими", - резюмував політик.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся