В Україні не передбачається перевищення епідеміологічного порогу по грипу і ГРВІ, - МОЗ

Понеділок 21 січня 2013 11:27

В Україні на сьогоднішній день немає перевищення епідеміологічного порогу по захворювання на грип і ГРВІ і не передбачається. Про це сьогодні на прес-конференції повідомила перший заступник міністра охорони здоров'я України Раїса Моісеєнко, передає кореспондент РБК-Україна.

"На сьогоднішній день міністерство дуже ретельно відстежує стан захворюваності по всій країні. Існує 10 регіонів, в яких здійснюється цілодобово такий моніторинг. У цілому, з початку зростання захворювання, за цей період на грип та ГРВІ перехворіло 2,5 млн населення. Зростання захворюваності на ГРВІ і грипу за минулий тиждень стався на 17%. Це, по суті, прогнозоване зростання і пов'язаний з тим, що діти пішли в школу після канікул. ... Але я хочу зазначити, що в жодному з десяти наших міст і ні в однієї адміністративної території немає перевищення епідпорогу" - сказала Моісеєнко.

Заступник міністра зазначила, що найбільше зростання епідемії грипу завжди припадає на лютий місяць, однак, у цьому році перевищення порога захворюваності не передбачається.

За словами Моісеєнко найвищий показник захворюваності на грип і ГРЗ зареєстрований у Києві - 49,4; найменший у Харківській обл. - 10,4 на 10 тис. населення.

Читайте також: В Україні зареєстровано перший випадок смерті від грипу.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся