В Україні на виробництво сільгосптехніки передбачено держгарантії на 5 млрд грн, - Азаров

Середа 10 квітня 2013 11:02

В державній програмі активізації економіки на 2013-2014 рр. на організацію виробництва сільськогосподарської техніки передбачені державні гарантії на суму 5 млрд грн. Про це сьогодні на засіданні уряду повідомив прем'єр-міністр України Микола Азаров, передає кореспондент РБК-Україна

"З метою зменшення фінансового навантаження на сільгосп товаровиробників для придбання сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва щорічно в Державному бюджеті України передбачаються видатки для технічного переоснащення агропромислового комплексу", - заявив Азаров.

За його словами, основним інструментом такої модернізації є фінансовий лізинг вітчизняної сільськогосподарської техніки.

"Державною програмою активізації розвитку економіки на 2013 - 2014 рр. передбачені державні гарантії для організації виробництва передової сільгосптехніки на суму 1,5 млрд грн в 2013 р., і 3,5 млрд грн - у 2014 р." - сказав Азаров.

Читайте також: Азаров: В Україні 80% сільгосптехніки - імпортного виробництва

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся