В Україні діють економічно необґрунтовані тарифи на теплову енергію, - НКРКП

П'ятниця 28 жовтня 2011 12:11

В Україні діють економічно необґрунтовані тарифи на теплову енергію, які були визначені ще Державною інспекцією по цінам. Про це журналістам заявив голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (НКРКП) Валерій Саратов, передає кореспондент РБК-Україна.
"В Україні не діють економічно обгрунтовані тарифи, встановлені Національною комісією, що регулює ринок комунальних послуг, тому що попередні тарифи встановлювались по висновкам Державної інспекції по цінам", - заявив Валерій Саратов. За його словами, сьогодні Державна інспекція по цінам вже не працює і НКРКП займається коригуванням тарифів, аналізуючи і спираючись на висновки попередньої держінспекції, таким чином, перетворюючи тарифи на теплову енергію на економічно обгрунтовані. "Але сьогодні ми встановили перші тарифи самі, перші тарифи ми встановили у Вінниці, до сьогодні ми лише корегували ціни", - додав Саратов.
Нові тарифи, встановлені НКРКП у Вінниці, будуть діяти з 1 листопада цього року.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся