В Україні буде запроваджено онлайн-перевірку податкових накладних, - ДПСУ

Державна податкова служба України (ДПСУ) запроваджує онлайн-перевірку податкових накладних. Як повідомили в прес-службі ДПСУ, незабаром кожний платник зможе перевірити, чи зареєстрували його контрагенти свої документи у Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН).

"Не всі суб'єкти господарювання виконують вимоги Податкового кодексу та здійснюють реєстрацію накладних. Відповідно, їхні покупці позбавляються права на отримання податкового кредиту та можуть потрапити під позапланову перевірку за спробу сформувати фіктивний кредит. Та відтепер кожний платник самостійно слідкуватиме за сумлінністю своїх контрагентів та заздалегідь уникатиме неприємностей", - пояснили сутність нововведення у ДПСУ.

Податковий кодекс вимагає від підприємств реєструвати податкові накладні в ЄРПН, і з моменту створення реєстру 89 тис. платників внесли до нього 12 млн відповідних документів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся