В Уганді сьогодні пройдуть президентські і парламентські вибори

П'ятниця 18 лютого 2011 04:49

В Уганді сьогодні, 18 лютого, пройдуть президентські і парламентські вибори. Вважається, що найбільші шанси на перемогу має діючий глава держави Йовері Мусевені, що перебуває при владі вже 25 років. Певні шанси є і у лідера опозиції Кізза Бесігье. Він вже попередив владу і пригрозив їй акціями протестів, якщо буде "обдурений" при підрахунку голосів, повідомляє BBC.

К.Бесігье, який був союзником Й.Мусевені в партизанській війні, яка привела останнього до влади в 1986 р., збирається організувати альтернативний підрахунок голосів, щоб запобігти можливості фальсифікацій.

Всього на пост Президента претендують вісім кандидатів.

У парламентських виборах візьмуть участь 38 партій. Найбільш сильними виглядають позиції правлячої партії Національний рух опору на чолі з Й.Мусевені. Конкуренцію їй може скласти опозиційна коаліція "Міжпартійне співробітництво", що складається з чотирьох партій і очолювана К.Бесігье.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся