В центрі Києва близько сотні будинків відключені від опалення у зв'язку з ліквідацією пошкодження в тепловій камері

НовиниНадзвичайні події    26.12.2012 - 12:35

Близько сотні будинків в центрі Києві відключені від опалення у зв'язку з ліквідацією пошкодження в тепловій камері на вулиці Велика Васильківська. Про це повідомляє прес-служба "Київенерго".

"Відключення споживачів здійснюватиметься 26 грудня з 9:00 до 14:00. Після цього фахівці "Київенерго" почнуть ремонтні роботи безпосередньо в теплокамері. Відновлення теплопостачання споживачів почнеться о 10:00 27 грудня", - говориться в повідомленні.
Як уточнює компанія, протягом цього часу без опалення залишаються 48 житлових і 39 відомчих будинків, по два дитсадки і школи на вулицях Боженка, Велика Васильківська, Горького, Миколи Грінченка, Димитрова, Тельмана, Івана Федорова, Ямська, Тверська, Предславинська, Щорса.

Пошкодження в теплокамері, що знаходиться на проїжджій частині на вулиці Велика Васильківська, між вулицями Тверська і Ковпака, тепловики виявили два тижні тому під час планового обходу.

"Щоб не припиняти теплопостачання споживачів в період низьких температур, ліквідацію пошкодження відстрочили. Проте весь цей час пошкодження знаходилося під постійним спостереженням фахівців "Київенерго", - сказано в повідомленні.

Варто відзначити, що ремонтні роботи також ускладнять транспортний рух по вулиці Велика Васильківська, яке тут здійснюється в один бік.

Читайте також: У Шевченківському районі Києва відключено від опалення 267 житлових будинків

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top