У суд Києва подано позов про визнання факту збройної агресії Росії проти України

В Шевченківський районний суд Києва подано позов про визнання факту збройної агресії Росії проти України.

В Шевченківський районний суд Києва подано позов про визнання факту збройної агресії Росії проти України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Комісії з прав людини".

"Ми проаналізували понад 100 оперативних зведень РНБО за період від березня до серпня 2014 року і вважаємо, що в Україні відбувається не боротьба з окремими найманцями - ополченцями, а має місце збройна агресія Російської Федерації проти нашої держави", - йдеться в повідомленні.

За словами правозахисників, від встановлення факту збройної агресії проти України залежить виникнення права громадянина України на отримання від держави в особі уповноважених органів влади захисту, гарантування безпеки життя і реалізації громадянських прав і свобод шляхом прийняття активних заходів на виконання ст. ст. 3, 27 Конституції України.

"Залишається тільки додати, що збройна агресія Росії проти України почалася не сьогодні, а з моменту блокування портів і узбережжя території АР Крим і відповідно, подальшої анексії частини території суверенної держави. Цей факт може бути встановлений в судовому порядку", - підкреслили в прес-службі.

Нагадаємо, вранці 28 серпня 2014 р. Президент України Петро Порошенко оголосив про вторгнення російських військ на територію України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся