У США число первинних вимог по виплаті допомоги з безробіття з 1 по 7 вересня знизилося до 292 тис

У США кількість первинних вимог по виплаті допомоги з безробіття за тиждень, який завершився 7 вересня 2013 , знизилося до 292 тис. Такі дані наводяться в доповіді Міністерства праці США . Аналітики прогнозували значення цього показника на рівні 330 тис. вимог. Зазначимо, що воно стало найнижчим з квітня 2006 р.

Кількість первинних вимог по виплаті допомоги з безробіття за попередній тиждень, що завершився 31 серпня 2013 , за переглянутими даними, склало 323 тис., як і повідомлялося раніше.

Середня кількість первинних вимог по виплаті допомоги з безробіття в США за чотири тижні ( по 7 вересня 2013 р.) склало 321 тис. 250 заявок, що нижче переглянутого показника в 328 тис. 750 заявок за попередній чотиритижневий період на 7,5 тис.

Зазначимо, що значне зниження в чому обумовлено технічними чинниками, а саме переобладнанням комп'ютерних мереж у двох штатах, в результаті чого обробка заявок в цих штатах була затримана.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся