У Сімферополі пройде конкурс на розміщення стоянок і парковок, - Рескомтранс АРК

Вівторок 25 жовтня 2011 17:12

У Сімферополі пройде конкурс з визначення суб'єктів господарювання, що займаються облаштуванням та утриманням майданчиків для парковки транспорту. Про це повідомив голова Республіканського комітету АРК з транспорту і зв'язку Микола Черевков, передає кореспондент РБК-Україна з посиланням на головне управління інформаційної політики Ради міністрів Криму.

У конкурсі зможуть взяти участь комунальні підприємства, створені міськрадою, а також інші юридичні особи, які мають необхідну матеріально-технічну базу та фахівців відповідної кваліфікації.

Голова Рескомтрансу відзначив, що проведення конкурсу допоможе навести лад у сфері створення, обладнання і функціонування місць для парковки автотранспорту.

Планується також переглянути доцільність багатьох сімферопольських парковок і стоянок. "Багато парковок влаштовано в непередбачених для цього місцях - поблизу житлових будинків і дитячих майданчиків, на узбіччях вузьких вулиць. Це ускладнює рух транспорту, тим більше автобусів, провокує створення пробок. Ми разом з міською владою переглядатимемо кількість парковок і, поза сумнівом, скорочуватимемо їхню кількість", - сказав Черевков.

З 1 січня 2012 року майданчики для платної парковки мають бути обладнані паркувальними автоматами, а також автоматичними в'їзними та виїзними терміналами.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся