ua en ru

У штабі АТО підтверджують відступ на територію РФ українських військових

Група військовослужбовців 72-ї моторизованої бригади була змушена відступити на територію Російської Федерації через те, що в них закінчилися патрони під час бою з терористами.

Група військовослужбовців 72-ї моторизованої бригади була змушена відступити на територію Російської Федерації через те, що в них закінчилися патрони під час бою з терористами. Про це РБК-Україна заявив спікер прес-центру антитерористичної операції на Донбасі Олексій Дмитрашковський.

"Військовослужбовці 72 бригади розділилися на дві частини. Одна з них прорвала кільце терористів, інша частина військовослужбовців прикривала цих військовослужбовців. Потім в одній з частин закінчилися патрони та припаси. Була пошкоджена військова техніка, яка перебувала на полі бою. Після цього особовий склад був змушений виїхати в район пункту пропуску Росії. За останніми даними, військовослужбовці перебувають на території Росії. Кількість військовослужбовців уточнюється", - заявив Дмитрашковський.

За його словами, до військовослужбовців, які прикривали тих, хто проривав кільце терористів, вже прибула підмога.

Нагадаємо, раніше Федеральна служба безпеки Росії заявила, що сьогодні понад 400 українських військових попросили притулку в РФ. Як там уточнили, українським військовим відкрили гуманітарний коридор і пропустили їх у Росію.