У Рівненській обл. попереджено розкрадання бюджетних коштів на 4,3 млн грн

 

У Рівненській області попереджено привласнення посадовими особами одного з ТОВ у Здолбунівському районі бюджетних коштів на суму 4,3 млн. грн. Про це повідомила начальник відділу нагляду за дотриманням законності органами податкової міліції Прокуратури Рівненської обл. Раїса Приходько.

Слідством встановлено, що головний бухгалтер ТОВ відобразила в податковій звітності недостовірні відомості про видатки ТОВ на придбання товарів і послуг. Крім того, для відшкодування з бюджету сум податку на додану вартість головний бухгалтер подала до податкових органів заяву про повернення з бюджету на розрахунковий рахунок ТОВ завищеної суми вказаного платежу за лютий 2010 р. на 4,3 млн грн.

За цим фактом порушено кримінальну справу щодо посадових осіб ТОВ. Для провадження досудового слідства справу передано до слідчих органів податкової міліції ДПА в області.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся