У Росії у зв'язку з катастрофою в Сургуті припинені польоти літаків Ту-154

НовиниНадзвичайні події    02.01.2011 - 18:21

У Росії у зв'язку з катастрофою в Сургуті припинені польоти літаків Ту-154. Ространснадзор наказав припинити польоти до встановлення причин події з аналогічним лайнером авіакомпанії "Когалимавіа", повідомляє "Ехо Москви".
Всього в Росії експлуатується 15 таких машин, дві з них як раз - в "Когалимавіа".
Нагадаємо, в аеропорту Сургута 1 січня 2011 р. після запуску двигунів, перед початком руху по магістральній стернової доріжці сталося загоряння літака Ту-154Б-2, рейсу Сургут - Москва, авіакомпанії "Когалимавіа". На борту знаходилися 134 людини, з них 8 членів екіпажу, 8 членів резервного екіпажу, 2 техніки та 116 пасажирів, у тому числі 9 дітей. Відразу ж після спалаху була проведена термінова евакуація людей, після чого пасажири і члени екіпажу були розміщені в будівлі аеровокзалу і їм була надана необхідна психологічна та медична допомога. У результаті інциденту, за останніми даними, загинули 3 людини, постраждали 43.
За фактом інциденту було порушено кримінальну справу за ч.3 ст.263 Кримінального кодексу РФ (порушення правил безпеки руху та експлуатації повітряного транспорту, що призвело з необережності смерть більше двох осіб).

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top