Сильний смерч обрушився сьогодні на Благовєщенськ. За попередніми даними, стихія забрала життя однієї людини, ще 27 людей постраждали, передає РБК з посиланням на прес-службу МНС по Амурській області.
Також повідомляється про значні пошкодження в результаті смерчу. Зокрема, викорчувані з коренем дерева, пошкоджені десятки автомобілів, зірвані обшивки кіосків, пошкоджено дах однієї з житлових багатоповерхівок. У житлових будинках трьох районів міста порушено енергопостачання.
"Особливо постраждав центр міста (вулиці Амурська - Ковальська, Шимановська - Горького). Буквально відразу був розгорнутий оперативний штаб на чолі з першим заступником голови уряду області Віктором Капканщіковим. Ситуація знаходиться під контролем", - йдеться в повідомленні прес-служби уряду Амурської області. У місті введений режим надзвичайної ситуації. Для ліквідації наслідків стихії задіяні практично всі муніципальні служби міста.