В результаті землетрусу в США були закриті два аеропорти, а також евакуйовано Капітолій і Пентагон

НовиниНадзвичайні події    23.08.2011 - 23:09

В результаті сильного землетрусу в США були закриті аеропорти "Ім.Джона Кеннеді" в штаті Нью-Йорк і "Ньюарк" в штаті Нью-Джерсі, а також евакуйовано Капітолій і Пентагон, передає BBC.

Також були евакуйовані меморіали і пам'ятники в музейно-парковій зоні в центрі Вашингтона. На Національному соборі у Вашингтоні, що є однією з найвищих будівель столиці США, зламалися три шпилі на центральній вежі.

Підземні поштовхи крім Нью-Йорка, Філадельфії, Бостона і Клівленда відчувалися в Мартас-Віньярде острові, на південному сході штату Массачусетс, де відпочиває Президент США Барак Обама.

В Нью-Йорку 26-поверховий будинок федерального суду почав розгойдуватися, тому з нього були негайно виведені сотні людей.

Нагадаємо, землетрус магнітудою 5,9 балів стався на східному узбережжі США за 139 км від столиці країни - міста Вашингтон. Про жертви і руйнування інформація не надходила.

За оцінками Геологічного комітету США, більше 12 млн людей, що живуть поблизу епіцентру землетрусу, відчули підземні поштовхи.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top